Ryanair objavio da će njihove karte uskoro biti besplatne!
Ryanair najavio besplatne letove

Pored toga što su ubjedljivo najjeftinija low cost kompanija u Evropi, Ryanair kao da želi još više da se udalji od konkurencije. Na nedavno održanoj konferenciju u Londonu, jedan od čelnih ljudi kompanije rekao je da Ryanair kao cilj u narednom periodu ima da glavni prihod ostvaruje kroz naplate na osnovu naplate na aerodromima iz kojih lete njihovi avoni. Ovo je došlo kao ideja, nakon što su mnogi aerodromi ponudili nešto slično ovoj kompaniji u proteklih par godina.

Ryanair najavio besplatne letove“Za nas će u idućim godinama ovo biti veliki izazov. Imam viziju da će svi letovi Ryanairom za 10 godina postati besplatni. Naši letovi bili bi besplatni, a mi ćemo zaradu ostvarivati dijeljenjem prihoda od aerodroma, ali i imajući udjele u maloprodajnim prihodima koji se ostvaruju na aerodromima”

Sa preko 100 miliona putnika svake godine, ogromnim rastom flote, kao i smješnom prosječnom cijenom karte od svega 46 evra, Ryanair i te kako može da ostvari obećano.

Nama je samo nadati se da hoće 🙂

 

Slične objave
bilbao
Bilbao - priča o gradu koji je odbio da nestane! (VODIČ 2026)
Ah taj sjever Španije! Kako je samo poseban i drugačiji od juga i centra zemlje, a nije baš toliko na...
Pročitaj Više
zubizuri most bilbao
Madrid - kompletan VODIČ za glavni grad Španije! (2026)
Španija je bez dileme moja najdraža evropska destinacija. Ok, pored Grčke i njenih ostrva koje toliko...
Pročitaj Više
ulice crkva peter
Sankt Peterburg - šta vidjeti u 3 dana? (15 TOP lokacija)
Sankt Peterburg. Grad koji stoji na vodi, ali čuva vatru u sebi. Miks carskog naslijeđa, evropskog šarma...
Pročitaj Više

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Viber Chat
Viber Avatar RIO Zajednica

Pridružite se našoj Viber grupi za putovanje! Dobijajte najnovije informacije o našim turama i komunicirajte s ostalim članovima. Kliknite ispod i postanite dio zajednice!

Pridruži se grupi
Scroll to Top